Kalendarz
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Dla Mieszkańców » Autobusy
PKS Koziegłowy - Częstochowa
Rozkład jazdy
- dni robocze 6.49 (Rynek), 7.59 (Rynek), 13.29 (ul. Warszawska), 15.05 (Rynek), 15.59 (Rynek).
- soboty - godz. 13.29 (ul. Warszawska),
PKS Częstochowa - Koziegłowy
- dni robocze - 6.35, 7.20, 13.50, 14.50, 15.45 (wszystkie odjazdy Dworzec Autobusowy Częstochowa)
- soboty - 7.20
Mzyki - Częstochowa
PKS Częstochowa uruchomił kursy autobusów na trasie Częstochowa – Mzyki – Częstochowa. Autobus zatrzymuje się na terenie Gminy Koziegłowy na następujących przystankach: Siedlec Mały, Siedlec Duży (oba DK 1), Koziegłowy (ul. Warszawska, Rynek, ul. Woźnicka), Gniazdów (ul. Woźnicka), Mzyki.
Godziny odjazdów autobusu z dworca PKS Częstochowa: 6.35, 13.50, 14.50, 15.45.
Godziny odjazdów autobusu z Mzyk: 6.40. 7.50. 15.00, 15.50.
Rozkład jazdy autobusów JURABUS Cynków - Myszków - Cynków znajduje się na stronie:
https://www.jurabus.pl/rozklad-jazdy/#1569606394119-176954a2-ee37
Gniazdów - Tarnowskie Góry
Od 10 grudnia 2018 r. można dojechać autobusem z Gniazdowa do Tarnowskich Gór.
Autobus do Tarnowskich Gór odjeżdża z Gniazdowa o godz. 6.50. Kurs z Tarnowskich Gór odbywa się o godz. 14.55.
Ceny biletów na trasie: Gniazdów - Tarnowskie Góry:
bilet jednorazowy - 7,00 zł
bilet miesięczny normalny - 252,00 zł
bilet miesięczny ulgowy uczeń - 128,52 zł
bilet miesięczny ulgowy student - 123,48 zł
Przewoźnikiem jest P.P.H.U. UNI-METAL z Koniecpola.
Nowy rozkład jazdy dla Powiatowych przewozów publicznych w transporcie zbiorowym obowiązujący od 9.09.2019 r
Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się w załączniku: rozklad_jazdy_dla_powiatowych_przewozow_KOZ
Kursy z Rzeniszowa do Myszkowa, nie uwzględnione w tym rozkładzie, odbywają się o godz. 6.47 i 8.03, a powrotne z Myszkowa o godz. 12.10, 14.45 i 16.35 (w Rzeniszowie odpowiednio o godz. 13.04, 16.05 i 17.55).